ilość produktów w sklepie 514
znajdź produkt
wpisz nazwę produktu, słowo z opisu lub wybierz kategorię / producenta
przedział cenowy - PLN

Jakość i gwarancja

Dostępny asortyment w sklepie internetowym www.krainameblowa.pl jest nowy i wolny od wad. Dbamy o nasz towar i starannie pakujemy każde zamówienie przed wysyłką, aby nie został uszkodzony w trakcie transportu. Jeżeli jednak sytuacja wymaga powołania się na prawo do zwrotu zakupionego towaru lub odstąpienia od umowy, realizujemy takie zgłoszenia zgodnie z naszym regulaminem.

Jakość zawsze pod kontrolą...

Sklep www.krainameblowa.pl prowadzony przez PHU SONIK Sp. J. Andrzej Socha i Wojciech Niźnik nie jest producentem towarów. Producent ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru na warunkach oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej. Jeśli dokument gwarancyjny przewiduje taką możliwość, Klient może zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym serwisie, którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej.


Internetowy Sklep Meblowy krainameblowa.pl oferuje Ci meble do kuchni, salonu, sypialni, pokoju dziecięcego oraz młodzieżowego, a także inne, dzięki którym w stylowy i nowoczesny sposób wyposażysz swój dom i mieszkanie. Pomogą Ci w tym nasi doradcy, którzy działają w branży meblarskiej od ponad 10 lat. Dzięki temu oferowane produkty spełniają...

idealmedia.pl Wszelkie prawa zastrzeżone © Projekt i wykonanie Agencja reklamowa idealmedia.pl. Profesjonalny System CMS.